+380 (50) 395 66 00

+380 (68) 350 63 77

+380 (93) 259 50 77

+380 (63) 455 15 15

ТОВ «ГРІН ПАК УКРАЇНА»

Розробка дизайн-макету упаковки

ТОВ “ГРІН ПАК УКРАЇНА”

Розробка дизайн-макету упаковки

Дизайн упаковки з гофрокартону – це сукупність матеріалу, форми упаковки, колірних рішень, надрукованих зображень та ймовірної наявності допоміжних елементів.

Розроблений професіоналами дизайн упаковки притягує погляд покупців, містить інформацію про виробника та товар, поєднується з брендом виробника або торговою маркою та легко запам’ятовується.

Розробити зручний дизайн упаковки зовсім не просто!

Дизайн упаковки. Чому це важливо?

Добротний одяг відкриває всі двері (англійська приказка Good clothes open all doors)

Напевно помічали, що в кожному магазині є десяток товарів однієї категорії. Як вважаєте, який товар вибере покупець, якісний та смачний у простому прозорому пакеті з білою нерівно наклеєною етикеткою або менш якісний, але упакований у гарну коробку, із привабливим, яскравим дизайном та великими написами? Швидше за все, покупець не зможе оцінити якість першого товару, оскільки не зверне на нього уваги. А в умовах жорсткої конкуренції на ринку питання розробки упаковки, яка змусить покупця звернути увагу на Ваш товар – життєво необхідне!

Професійно створена упаковка з гофрованого картону – багатоцільовий інструмент, який вирішує іміджеві та маркетингові завдання!

За допомогою дизайну упаковки виробник та продавець досягають наступного:

Як відбувається розробка дизайн-макету коробок?

Дизайнер вивчає вимоги замовника до упаковки, досліджує конкурентів та ринок пропозицій, цільову аудиторію. Характеристики та особливості бренду замовника, взаємодія зі споживачем та безліч інших, необхідних факторів.

Створюється один або кілька варіантів упаковки, залежно від вимог замовника та умов договору. Концепт упаковки охоплює: пропозиції щодо марок гофрокартону для майбутньої упаковки, колірні та графічні варіанти оформлення, позиціонування бренду та візуалізацію гофроупаковки, що розробляється.

На останньому етапі, розробник пояснює замовнику про переваги запропонованих варіантів, їх відмінності та особливості. Після вибору прийнятного варіанта його допрацьовують і коригують за зауваженнями замовника. Стверджується макет упаковки та окремо графічне наповнення коробки. Після цього запускається виробництво, і готове пакування передається замовнику.

Що ми пропонуємо?

ТОВ “Грін Пак Україна” має в своєму розпорядженні висококваліфікованих фахівців з розробки упаковки з гофрокартону. За вашими вимогами створимо кілька варіантів кольорового та графічного оформлення упаковки з гофрокартону. Доопрацюємо наявні рішення відповідно до необхідних технічних характеристик та маркетингових цілей. Розробимо дизайн упаковки, який покаже високий рівень компанії-виробника та приверне увагу покупця, сприяючи зростанню продажів!

Підберемо оптимальну конструкцію гофроупаковки

Якщо виникають сумніви в правильному виборі гофроупаковки для свого товару, міцності тари для дальнього транспортування та здатності оптимального штабелювання, достатньо надати інформацію про тип, розмір та вагу упаковуваного товару. Фахівці ТОВ “Грін Пак Україна” зроблять розрахунки розмірів гофроупаковки та визначать потрібну марку гофрокартону для виробництва упаковки з гофрокартону, що найбільш підходить під ваші потреби. Від правильного вибору параметрів залежать:

Розробка технологічних карт на гофроупаковку

Окрім вищезазначених додаткових послуг, розробимо та погодимо з Вами технологічну карту упаковки з гофрокартону. Технологічна карта (ТК) – це документ, що включає інформацію про всі необхідні параметри упаковки. ТК необхідна не тільки для визначення вимог замовника до гофроящика.

Відповідно до технологічної карти виробляється упаковка з гофрокартону, і здійснюється контроль якості.

Замовляйте готову продукцію

Якість упаковки підтверджують понад 700 000 замовлень! Зробіть замовлення і Ви!

Швидкі посилання

Графік роботи

Copyright © 2023. All rights reserved.