+380 (50) 395 66 00

+380 (68) 350 63 77

+380 (93) 259 50 77

+380 (63) 455 15 15

ТОВ «ГРІН ПАК УКРАЇНА»

Нанесення багатобарвного друку

ТОВ “ГРІН ПАК УКРАЇНА”

Нанесення багатобарвного друку

Картонна коробка з яскравим друком та привабливим оформленням притягує погляд покупця, запам’ятовується та підвищує продаж товару. Брендована упаковка робить бренд відомим, створюючи позитивний імідж компанії. Багато хто вважає, що друк на гофротарі це дорого, особливо якщо потрібна не персональна, а транспортна тара, яка не стоятиме на вітрині магазину. Але це не так. Розумний компроміс між дорогим повнокольоровим друком та повною відсутністю – флексографія.

Флексографія

Це ротаційний вид прямого нанесення графічних зображень швидковисихаючими фарбами, за допомогою еластичних форм, встановлених на спеціальних циліндрах.

Іншими словами, на барабанах, що обертаються, дзеркально закріплюється друкована форма з рельєфом потрібного зображення. Фарби автоматично подаються на форми та за рахунок торкання барабанів гофрокартону переносяться на майбутню коробку. Друк чудово лягає на гофрокартон будь-якого типу, тришаровий, п’ятишаровий та семишаровий.

Щоб отримати багатобарвне зображення, листи гофрокартону проганяють через кілька валів із різними фарбами. Флексографію зазвичай наносять від одного до п’яти кольорів. Використовуючи всього чотири кольори, можна отримати зображення фотографічної якості.

Переваги флексографії

Друк

флексографією можна друкувати не тільки зображення, а й наносити текстурні візерунки, імітуючи на всій поверхні гофрокартону плетіння, фактуру дерева або каменю

Швидкість друку

за 1 хвилину можна віддрукувати до 700 метрів поверхні

Вартість

чим більше тираж, тим дешевше виходить один відбиток, а однією флексоформою можна завдати більше 1 000 000 відбитків

Екологічність

застосовуються фарби на водній основі, упаковка з друком не забруднює навколишнє середовище

Застосування флексографії

В основному метод флексографії застосовують при виробництві транспортної, групової та промислової тари, так як флексодрук дає якісний відбиток зображення при низькій собівартості у великих тиражах. Флексографією на гофротарі друкують:

Замовляйте готову продукцію

Якість упаковки підтверджують понад 700 000 замовлень! Зробіть замовлення і Ви!

Швидкі посилання

Графік роботи

Copyright © 2023. All rights reserved.